Walne Łódź 2022

Walne Łódź 2022

A gdzie by się udać na kolejne Walne zgromadzenie członków i sympatyków Klubu? A może zrewitalizowana Łódź – wszak to w centrum Polski i nie tylko osobom z Warszawy będzie łatwo dojechać. Dotarli goście z Sopotu, okolic Sanoka (szacun!), Poznania – było międzypokoleniowo i wesoło. Ależ te dzieci szybko rosną – jeszcze nie tak dawno się rodziły, a to już młodzież!

Mieliśmy okazję zwiedzić m.in. Muzeum Kinematografii, Księży Młyn i Pałac Poznańskiego, a spacer po ul. Piotrkowskiej to obowiązkowy punkt programu bo nasz Hotel Stare Kino znajdował się zaraz przy tym łódzkim deptaku.

Podczas Walnego poruszone zostały kwestie formalne oraz zostały zapowiedziane zmiany wobec osób, których relacje z klubem znacznie się rozluźniły.

Członkami Klubu zostały kolejne cztery osoby (Ania, Andżelika, Sylwia i Sławek) – super ekipa.

A co w przyszłym roku? Asia zapowiedziała niskokosztowy rejs po Solinie, a Konrad wygodny rejs do ciepłych krajów – niech się tak stanie!

Cóż napisać o wizycie w Łodzi – jeden dzień to za mało, żeby wszystko zobaczyć i zwiedzić. Trzeba przyznać, że to miasto ma potencjał i turystyczny i społeczny. W

Walne Łódź 2022
Comments are closed.
%d bloggers like this: